per2
Per Karsman

Per Karsman

Arkitekt SAR/MSA
Studier på KTH lantmäteri, fastighetsekonomi

E-mail: per@2ka.se
Tel: 08-545 705 20
Mobil: 0708-14 06 85

Jan.Karsman
Jan Karsman

Jan Karsman

Arkitekt MSA

E-mail: jan@2ka.se
Tel: 08-545 705 20
Mobil: 0708-14 06 84

Krister.Å
Krister Åkeby

Krister Åkeby

Arkitekt

E-mail: krister@2ka.se
Tel: 08-545 705 20
Mobil: 0708-14 05 61

Magnus.C
Magnus Cramér

Magnus Cramér

Arkitekt

E-mail: magnus@2ka.se
Tel: 08-54570526
Mobil: 0706 64 66 60

Leif.E
Leif Eriksson

Leif Eriksson

Arkitekt SAR/MSA

E-mail: leif@2ka.se
Tel: 08-54570520
Mobil: 0708-140644

carlo.D
Carlo Diociaiuti

Carlo Diociaiuti

Arkitekt SAR/MSA

E-mail: carlo@2ka.se

 

Tel: 08-545 705 20

Mobil: 0730-80 44 85

Jenny-2
Jenny Bronäs

Jenny Bronäs

Constructing Architect

E-mail: jenny@2ka.se

Tel: 08-54570523

Mobil: 0708-14 06 59

Arne.Karsman
Arne Karsman

Arne Karsman

Civilingenjör KTH
VVS-installationer
Certifikat som kvalitetsansvarig
PBL kategori K

E-mail: arne@2ka.se
Tel: 08-545 705 20
Mobil: 0733-241044

birgitta.H
Birgitta Heljeved

Birgitta Heljeved

Administratör

E-mail: birgitta@2ka.se
Tel: 08-545 705 20
Mobil: 0708-46 65 88

Kontorets medarbetare är erfarna arkitekter. Vi har medarbetare med kompetens i fastighetsekonomi och ett brett kontaktnät av specialister som vi samarbetar med.

Vi informerar och utbildar medarbetarna kontinuerligt för att följa utveckling och förändringar inom branchen, där vi alltid strävar efter att ligga i framkant. Vi arbetar främst i Archicad men även Autocad och Microstation och har moderna program för illustrationer.

Vårt arbete bedrivs enligt en kvalitets- och miljömanual som ansluter till ISO 9001.